logo

ТОП-6 авіаквитків з Польщі – від 18 до 65 євро!

1. Мілан, Італія

Катовіце – Мілан – Катовіце (12.06-21.06)

Wizz Air
12 Июн
10:20
KTW
1ч 45мин
KTW
BGY
прямой
Виліт 12 Июн, Вт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
BGY
12:05
1ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
21 Июн
12:35
BGY
1ч 40мин
BGY
KTW
прямой
Виліт 21 Июн, Чт з аеропорту "Орио-аль-Серио", Бергамо
KTW
14:15
1ч 40мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
38 EUR
19 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 19 EUR!

2. Тель-Авів, Ізраїль

Люблін – Тель-Авів – Люблін (12.05 – 19.05)

Wizz Air
12 Мая
17:05
LUZ
3ч 30мин
LUZ
TLV
прямой
Виліт 12 Мая, Сб з аеропорту "Люблин", Люблин
TLV
21:35
3ч 30мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
19 Мая
22:15
TLV
3ч 40мин
TLV
LUZ
прямой
Виліт 19 Мая, Сб з аеропорту "Бен-Гурион", Тель-Авив
LUZ
00:55
3ч 40мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
62 EUR
31 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 31 EUR!

3. Париж, Франція

Познань – Париж – Познань (10.06 – 13.06)

Wizz Air
10 Июн
14:20
POZ
POZ
BVA
прямой
Виліт 10 Июн, Вс з аеропорту "Лавица", Познань
BVA
16:20
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
13 Июн
16:50
BVA
1ч 55мин
BVA
POZ
прямой
Виліт 13 Июн, Ср з аеропорту "Бове Тилле", Париж
POZ
18:45
1ч 55мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
80 EUR
40 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 40 EUR!

4. Болонья, Італія

Катовіце – Болонья – Катовіце (19.06 – 26.06)

Wizz Air
23 Мая
11:15
KTW
1ч 45мин
KTW
BLQ
прямой
Виліт 23 Мая, Ср з аеропорту "Пыжовице", Катовице
BLQ
13:00
1ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
30 Мая
13:35
BLQ
1ч 40мин
BLQ
KTW
прямой
Виліт 30 Мая, Ср з аеропорту "Гульельмо Маркони", Болонья
KTW
15:15
1ч 40мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
84 EUR
42 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 42 EUR!

5. Палермо, Італія

Вроцлав – Палермо – Вроцлав (6.06 – 20.06)

RyanAir
06 Июн
17:20
WRO
2ч 25мин
WRO
PMO
прямой
Виліт 06 Июн, Ср з аеропорту "Страховице", Вроцлав
PMO
19:45
2ч 25мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
20 Июн
20:10
PMO
2ч 25мин
PMO
WRO
прямой
Виліт 20 Июн, Ср з аеропорту "Пунта Раиса", Палермо
WRO
22:35
2ч 25мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
90 EUR
45 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 45 EUR!

6. Спліт, Хорватія

Катовіце – Спліт – Катовіце (19.06 – 26.06)

Wizz Air
19 Июн
16:00
KTW
1ч 45мин
KTW
SPU
прямой
Виліт 19 Июн, Вт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
SPU
17:45
1ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
26 Июн
23:10
SPU
1ч 35мин
SPU
KTW
прямой
Виліт 26 Июн, Вт з аеропорту "Сплит", Сплит
KTW
00:45
1ч 35мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
132 EUR
66 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 66 EUR!

Хочете не пропустити акційні пропозиції по авіаквитках? Тоді підпишіться на нашу розсилку і слідкуйте за всіма акціями, розпродажами і лайфхаками для подорожей.

Мы работаем с крупнейшими авиакомпаниями и агенствами
  • p3
  • p2
  • p1
  • p4
  • p5
  • p6
  • p7
  • p8
Все денежные операции надежно защищены
visa
visa-electron
mastercard
maestro sla