logo

Італія кличе: Полетіли в Рим, Мілан, Болонью і Неаполь

Теги:
06 лютого 2020

Красуню Італію неможливо не любити. Думаємо, ви вже в цьому переконалися. Якщо ще ні, швидше бронюйте авіаквитки в будь-яке з цих міст.

Болонья

Київ – Болонья – Київ (13.09.2020 – 17.09.2020)

SkyUp Airlines
13 Вер
10:50
KBP
2ч 55мин
KBP
BLQ
прямой
Виліт 13 Сен, Вс з аеропорту "Борисполь", Киев
BLQ
12:45
2г 55хв
Час в дорозі, включно з пересадками
SkyUp Airlines
17 Вер
13:45
BLQ
2ч 35мин
BLQ
KBP
прямой
Виліт 17 Сен, Чт з аеропорту "Гульельмо Маркони", Болонья
KBP
17:20
2г 35хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
248 EUR
124 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 124 EUR!

Мілан

Київ – Мілан – Київ (28.09.2020 – 05.10.2020)

SkyUp Airlines
28 Вер
16:20
KBP
3ч 10мин
KBP
BGY
прямой
Виліт 28 Сен, Пн з аеропорту "Борисполь", Киев
BGY
18:30
3г 10хв
Час в дорозі, включно з пересадками
SkyUp Airlines
05 Жов
19:30
BGY
2ч 50мин
BGY
KBP
прямой
Виліт 05 Окт, Пн з аеропорту "Орио-аль-Серио", Милан
KBP
23:20
2г 50хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
204 EUR
118 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-42%
Економія: 86 EUR!

Неаполь

Львів – Неаполь – Львів (16.10.2020 – 19.10.2020)

SkyUp Airlines
16 Жов
03:45
LWO
2ч 25мин
LWO
NAP
прямой
Виліт 16 Окт, Пт з аеропорту "Скнилов", Львов
NAP
05:10
2г 25хв
Час в дорозі, включно з пересадками
SkyUp Airlines
19 Жов
06:10
NAP
2ч 10мин
NAP
LWO
прямой
Виліт 19 Окт, Пн з аеропорту "Каподикино", Неаполь
LWO
09:20
2г 10хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
160 EUR
96 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-40%
Економія: 64 EUR!

Рим

Львів – Рим – Львів (19.04.2020 – 23.04.2020)

SkyUp Airlines
19 Кві
17:10
LWO
2ч 30мин
LWO
FCO
прямой
Виліт 19 Апр, Вс з аеропорту "Скнилов", Львов
FCO
18:40
2г 30хв
Час в дорозі, включно з пересадками
SkyUp Airlines
23 Кві
12:55
FCO
2ч 15мин
FCO
LWO
прямой
Виліт 23 Апр, Чт з аеропорту "Фьюмичино", Рим
LWO
16:10
2г 15хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
222 EUR
155 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-30%
Економія: 67 EUR!

Щоб не пропустити акційні пропозиції по авіаквитках, підпишіться на нашу розсилку і слідкуйте за всіма акціями, розпродажами і лайфхаками для подорожей.

Теги:
Популярні напрямки. Акції та знижки на авіаквитки
Мы работаем с крупнейшими авиакомпаниями и агенствами
  • p3
  • p2
  • p1
  • p4
  • p5
  • p6
  • p7
  • p8
Все денежные операции надежно защищены
visa
visa-electron
mastercard
maestro sla