logo

Ідеальне комбо: відвідайте три міста за €58

Теги:
20 грудня 2019

Якщо ви раптом плануєте подорож, але не знаєте, яку країну вибрати, – це ваш шанс! За допомогою нашого сервісу TripMix ви зможете влаштувати справжній євротур і об'єднати одразу кілька міст в одній поїздці.

Спритність рук і ніякого шахрайства.

Дюссельдорф + Стокгольм + Краків

Київ – Дюссельдорф – Стокгольм – Краків – Київ (09.02 – 19.02.2020)

Ryanair
09 Лют
20:20
KBP
3ч 10мин
KBP
NRN
прямой
Виліт 09 Фев, Вс з аеропорту "Борисполь", Киев
NRN
22:30
3г 10хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
12 Лют
17:10
DUS
1ч 55мин
DUS
NYO
прямой
Виліт 12 Фев, Ср з аеропорту "Дюссельдорф", Дюссельдорф
NYO
19:05
1г 55хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
16 Лют
06:50
NYO
1ч 50мин
NYO
KRK
прямой
Виліт 16 Фев, Вс з аеропорту "Скавства", Стокгольм
KRK
08:40
1г 50хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
19 Лют
07:25
KRK
1ч 35мин
KRK
IEV
прямой
Виліт 19 Фев, Ср з аеропорту "Краков-Балице имени Иоанна Павла II", Краков
IEV
10:00
1г 35хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
-45%
Економія: 68 EUR!

Братислава + Брюссель + Берлін

Київ – Братислава – Брюссель – Берлін – Київ (02.02 – 12.02)

Ryanair
02 Лют
22:20
KBP
1ч 55мин
KBP
BTS
прямой
Виліт 02 Фев, Вс з аеропорту "Борисполь", Киев
BTS
23:15
1г 55хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
05 Лют
07:00
BTS
1ч 50мин
BTS
CRL
прямой
Виліт 05 Фев, Ср з аеропорту "Братислава-Иванка", Братислава
CRL
08:50
1г 50хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
09 Лют
08:55
BRU
1ч 30мин
BRU
SXF
прямой
Виліт 09 Фев, Вс з аеропорту "Брюссель", Брюссель
SXF
10:25
1г 30хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
12 Лют
07:45
SXF
2ч 15мин
SXF
KBP
прямой
Виліт 12 Фев, Ср з аеропорту " Берлин-Шёнефельд", Берлин
KBP
11:00
2г 15хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
-48%
Економія: 54 EUR!

Афіни + Відень + Варшава

Київ – Афіни – Відень – Варшава – Київ (18.02.2020 - 28.02)

Ryanair
18 Лют
20:45
KBP
2ч 30мин
KBP
ATH
прямой
Виліт 18 Фев, Вт з аеропорту "Борисполь", Киев
ATH
23:15
2г 30хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
22 Лют
19:40
ATH
2ч 30мин
ATH
VIE
прямой
Виліт 22 Фев, Сб з аеропорту "Элефтериос Венизелос", Афины
VIE
21:10
2г 30хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
26 Лют
14:30
VIE
1ч 30мин
VIE
WAW
прямой
Виліт 26 Фев, Ср з аеропорту "Вена", Вена
WAW
16:00
1г 30хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
28 Лют
12:35
WMI
1ч 30мин
WMI
KBP
прямой
Виліт 28 Фев, Пт з аеропорту "Модлин", Варшава
KBP
15:05
1г 30хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
-42%
Економія: 66 EUR!

Краків + Копенгаген + Дюссельдорф

Київ – Краків – Копенгаген – Дюссельдорф – Київ (26.02 – 05.03)

Ryanair
26 Лют
22:25
KBP
1ч 45мин
KBP
KRK
прямой
Виліт 26 Фев, Ср з аеропорту "Борисполь", Киев
KRK
23:10
1г 45хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
28 Лют
06:50
KRK
1ч 50мин
KRK
CPH
прямой
Виліт 28 Фев, Пт з аеропорту "Краков-Балице имени Иоанна Павла II", Краков
CPH
08:40
1г 50хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
02 Бер
19:20
CPH
1ч 30мин
CPH
DUS
прямой
Виліт 02 Мар, Пн з аеропорту "Копенгаген", Копенгаген
DUS
20:50
1г 30хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
05 Бер
16:00
NRN
2ч 45мин
NRN
KBP
прямой
Виліт 05 Мар, Чт з аеропорту "Веце", Дюссельдорф
KBP
19:45
2г 45хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
-40%
Економія: 51 EUR!

Франкфурт + Валенсія + Варшава

Київ – Франкфурт – Валенсія – Варшава – Київ (26.01 – 07.02)

Ryanair
26 Січ
21:40
KBP
2ч 45мин
KBP
HHN
прямой
Виліт 26 Янв, Вс з аеропорту "Борисполь", Киев
HHN
23:25
2г 45хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
30 Січ
11:05
FRA
2ч 20мин
FRA
VLC
прямой
Виліт 30 Янв, Чт з аеропорту "Франкфурт", Франкфурт
VLC
13:25
2г 20хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
03 Лют
09:55
VLC
3ч 15мин
VLC
WMI
прямой
Виліт 03 Фев, Пн з аеропорту "Валенсия", Валенсия
WMI
13:10
3г 15хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Ryanair
07 Лют
12:35
WMI
1ч 30мин
WMI
KBP
прямой
Виліт 07 Фев, Пт з аеропорту "Модлин", Варшава
KBP
15:05
1г 30хв
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
-45%
Економія: 77 EUR!
Теги:
Популярні напрямки. Акції та знижки на авіаквитки
Мы работаем с крупнейшими авиакомпаниями и агенствами
  • p3
  • p2
  • p1
  • p4
  • p5
  • p6
  • p7
  • p8
Все денежные операции надежно защищены
visa
visa-electron
mastercard
maestro sla