logo

ТОП-9 квитків з вильотом з Польщі – до 45 євро

1. Париж, Франція

Познань – Париж – Познань (18.11 – 21.11)

Wizz Air
18 Ноя
14:50
POZ
2ч 5мин
POZ
BVA
прямой
Виліт 18 Ноя, Вс з аеропорту "Лавица", Познань
BVA
16:55
2ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
21 Ноя
17:25
BVA
1ч 55мин
BVA
POZ
прямой
Виліт 21 Ноя, Ср з аеропорту "Бове Тилле", Париж
POZ
19:20
1ч 55мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
48 EUR
19 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-60%
Економія: 29 EUR!

2. Ставангер, Норвегія

Катовіце – Ставангер – Катовіце (2.10 – 13.10)

Wizz Air
02 Окт
07:05
KTW
2ч 10мин
KTW
SVG
прямой
Виліт 02 Окт, Вт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
SVG
09:15
2ч 10мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
13 Окт
09:50
SVG
2ч 5мин
SVG
KTW
прямой
Виліт 13 Окт, Сб з аеропорту "Сола", Ставангер
KTW
11:55
2ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
48 EUR
19 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-60%
Економія: 29 EUR!

3. Берген, Норвегія

Катовіце – Берген – Катовіце (5.10 – 12.10)

Wizz Air
05 Окт
06:40
KTW
2ч 25мин
KTW
BGO
прямой
Виліт 05 Окт, Пт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
BGO
09:05
2ч 25мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
12 Окт
09:40
BGO
2ч 15мин
BGO
KTW
прямой
Виліт 12 Окт, Пт з аеропорту "Флесланд", Берген
KTW
11:55
2ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
48 EUR
19 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-60%
Економія: 29 EUR!

4. Неаполь, Італія

Катовіце – Неаполь – Катовіце (2.10 – 13.10)

Wizz Air
02 Окт
12:00
KTW
2ч 5мин
KTW
NAP
прямой
Виліт 02 Окт, Вт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
NAP
14:05
2ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
13 Окт
14:45
NAP
NAP
KTW
прямой
Виліт 13 Окт, Сб з аеропорту "Каподичино", Неаполь
KTW
16:45
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
63 EUR
25 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-60%
Економія: 38 EUR!

5. Бордо, Франція

Варшава – Бордо – Варшава (25.09 – 6.10)

Wizz Air
25 Сен
15:20
WAW
2ч 50мин
WAW
BOD
прямой
Виліт 25 Сен, Вт з аеропорту "Варшава", Варшава
BOD
18:10
2ч 50мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
06 Окт
12:15
BOD
BOD
WAW
прямой
Виліт 06 Окт, Сб з аеропорту "Бордо", Бордо
WAW
15:15
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
78 EUR
31 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-60%
Економія: 47 EUR!

6. Барселона, Іспанія

Катовіце – Барселона – Катовіце (28.10 – 7.11)

Wizz Air
28 Окт
17:40
KTW
2ч 50мин
KTW
BCN
прямой
Виліт 28 Окт, Вс з аеропорту "Пыжовице", Катовице
BCN
20:30
2ч 50мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
07 Ноя
21:10
BCN
2ч 45мин
BCN
KTW
прямой
Виліт 07 Ноя, Ср з аеропорту "Барселона", Барселона
KTW
23:55
2ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
70 EUR
28 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-60%
Економія: 42 EUR!

7. Ейлат, Ізраїль

Варшава – Ейлат – Варшава (6.11 – 13.11)

Wizz Air
06 Ноя
06:20
WAW
4ч 5мин
WAW
VDA
прямой
Виліт 06 Ноя, Вт з аеропорту "Варшава", Варшава
VDA
11:25
4ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
13 Ноя
12:05
VDA
4ч 15мин
VDA
WAW
прямой
Виліт 13 Ноя, Вт з аеропорту "Овда", Эйлат
WAW
15:20
4ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
160 EUR
40 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-75%
Економія: 120 EUR!

8. Сантандер, Іспанія

Варшава – Сантандер – Варшава (7.10 – 17.10)

Wizz Air
07 Окт
06:15
WAW
3ч 15мин
WAW
SDR
прямой
Виліт 07 Окт, Вс з аеропорту "Варшава", Варшава
SDR
09:30
3ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
17 Окт
10:00
SDR
3ч 10мин
SDR
WAW
прямой
Виліт 17 Окт, Ср з аеропорту "Сантандер", Сантандер
WAW
13:10
3ч 10мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
40 EUR
40 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!

9. Рейк'явік, Ісландія

Вроцлав – Рейк'явік – Вроцлав (22.10 – 2.11)

Wizz Air
22 Окт
15:50
WRO
4ч 15мин
WRO
KEF
прямой
Виліт 22 Окт, Пн з аеропорту "Страховице", Вроцлав
KEF
18:05
4ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
02 Ноя
20:10
KEF
3ч 45мин
KEF
WRO
прямой
Виліт 02 Ноя, Пт з аеропорту "Рейкьявик Кефлавик", Рейкьявик
WRO
00:55
3ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
113 EUR
45 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-60%
Економія: 68 EUR!
Мы работаем с крупнейшими авиакомпаниями и агенствами
  • p3
  • p2
  • p1
  • p4
  • p5
  • p6
  • p7
  • p8
Все денежные операции надежно защищены
visa
visa-electron
mastercard
maestro sla