ТОП-8 авіаквитків з Польщі – від 18 до 62 євро!

Теги:
03 травня 2018

1. Стокгольм, Швеція

Катовіце – Стокгольм – Катовіце (6.06 – 13.06)

Wizz Air
06 Июн
10:50
KTW
1ч 45мин
KTW
NYO
прямой
Виліт 06 Июн, Ср з аеропорту "Пыжовице", Катовице
NYO
12:35
1ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
13 Июн
13:05
NYO
1ч 40мин
NYO
KTW
прямой
Виліт 13 Июн, Ср з аеропорту "Скавства", Стокгольм
KTW
14:45
1ч 40мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
64 EUR
19 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-70%
Економія: 45 EUR!

2. Неаполь, Італія

Катовіце – Неаполь – Катовіце (8.05 – 19.05)

Wizz Air
08 Мая
12:00
KTW
2ч 5мин
KTW
NAP
прямой
Виліт 08 Мая, Вт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
NAP
14:05
2ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
19 Мая
14:45
NAP
NAP
KTW
прямой
Виліт 19 Мая, Сб з аеропорту "Каподичино", Неаполь
KTW
16:45
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
87 EUR
26 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-70%
Економія: 61 EUR!

3. Тель-Авів, Ізраїль

Люблін – Тель-Авів – Люблін (8.05 – 12.05)

Wizz Air
08 Мая
17:05
LUZ
3ч 30мин
LUZ
TLV
прямой
Виліт 08 Мая, Вт з аеропорту "Люблин", Люблин
TLV
21:35
3ч 30мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
12 Мая
22:15
TLV
3ч 40мин
TLV
LUZ
прямой
Виліт 12 Мая, Сб з аеропорту "Бен-Гурион", Тель-Авив
LUZ
00:55
3ч 40мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
104 EUR
31 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-70%
Економія: 73 EUR!

4. Берген, Норвегія

Катовіце – Берген – Катовіце (18.05 – 28.05)

Wizz Air
18 Мая
06:40
KTW
2ч 25мин
KTW
BGO
прямой
Виліт 18 Мая, Пт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
BGO
09:05
2ч 25мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
28 Мая
09:40
BGO
2ч 15мин
BGO
KTW
прямой
Виліт 28 Мая, Пн з аеропорту "Флесланд", Берген
KTW
11:55
2ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
104 EUR
31 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-70%
Економія: 73 EUR!

5. Париж, Франція

Познань – Париж – Познань (10.06 – 20.06)

Wizz Air
10 Июн
14:20
POZ
POZ
BVA
прямой
Виліт 10 Июн, Вс з аеропорту "Лавица", Познань
BVA
16:20
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
20 Июн
16:50
BVA
1ч 55мин
BVA
POZ
прямой
Виліт 20 Июн, Ср з аеропорту "Бове Тилле", Париж
POZ
18:45
1ч 55мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
117 EUR
35 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-70%
Економія: 82 EUR!

6. Ніцца, Франція

Варшава – Ніцца – Варшава (29.05 – 5.06)

Wizz Air
29 Мая
11:45
WAW
2ч 25мин
WAW
NCE
прямой
Виліт 29 Мая, Вт з аеропорту "Варшава", Варшава
NCE
14:10
2ч 25мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
05 Июн
14:45
NCE
2ч 15мин
NCE
WAW
прямой
Виліт 05 Июн, Вт з аеропорту "Лазурный берег", Ницца
WAW
17:00
2ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
150 EUR
45 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-70%
Економія: 105 EUR!

7. Рейк'явік, Ісландія

Вроцлав – Рейк'явік – Вроцлав (14.05 – 21.05)

Wizz Air
14 Мая
15:50
WRO
4ч 15мин
WRO
KEF
прямой
Виліт 14 Мая, Пн з аеропорту "Страховице", Вроцлав
KEF
18:05
4ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
21 Мая
18:45
KEF
4ч 5мин
KEF
WRO
прямой
Виліт 21 Мая, Пн з аеропорту "Рейкьявик Кефлавик", Рейкьявик
WRO
00:50
4ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
197 EUR
59 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-70%
Економія: 138 EUR!

8. Венеція, Італія

Краків – Венеція – Краків (1.08 – 4.08)

RyanAir
01 Авг
14:25
KRK
1ч 35мин
KRK
TSF
прямой
Виліт 01 Авг, Ср з аеропорту "Иоанн Павел II", Краков
TSF
16:00
1ч 35мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
04 Авг
17:20
TSF
1ч 35мин
TSF
KRK
прямой
Виліт 04 Авг, Сб з аеропорту "Тревизо", Венеция
KRK
18:55
1ч 35мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
210 EUR
63 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-70%
Економія: 147 EUR!
Теги:
Популярні напрямки. Акції та знижки на авіаквитки
Мы работаем с крупнейшими авиакомпаниями и агенствами
  • p3
  • p2
  • p1
  • p4
  • p5
  • p6
  • p7
  • p8
Все денежные операции надежно защищены
visa
visa-electron
mastercard
maestro sla