ТОП-8 авіаквитків з Польщі – від 21 до 70 євро!

1. Неаполь, Італія

Варшава – Неаполь – Варшава (28.10 – 8.11)

Wizz Air
28 Окт
07:20
WAW
2ч 25мин
WAW
NAP
прямой
Виліт 28 Окт, Вс з аеропорту "Варшава", Варшава
NAP
09:45
2ч 25мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
08 Ноя
10:20
NAP
2ч 15мин
NAP
WAW
прямой
Виліт 08 Ноя, Чт з аеропорту "Каподичино", Неаполь
WAW
12:35
2ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
42 EUR
21 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 21 EUR!

2. Ставангер, Норвегія

Катовіце – Ставангер – Катовіце (6.09 – 13.09)

Wizz Air
06 Сен
07:05
KTW
2ч 10мин
KTW
SVG
прямой
Виліт 06 Сен, Чт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
SVG
09:15
2ч 10мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
13 Сен
09:50
SVG
2ч 5мин
SVG
KTW
прямой
Виліт 13 Сен, Чт з аеропорту "Сола", Ставангер
KTW
11:55
2ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
44 EUR
22 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 22 EUR!

3. Барселона, Іспанія

Катовіце – Барселона – Катовіце (28.10 – 7.11)

Wizz Air
28 Окт
17:40
KTW
2ч 50мин
KTW
BCN
прямой
Виліт 28 Окт, Вс з аеропорту "Пыжовице", Катовице
BCN
20:30
2ч 50мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
07 Ноя
21:10
BCN
2ч 45мин
BCN
KTW
прямой
Виліт 07 Ноя, Ср з аеропорту "Барселона", Барселона
KTW
23:55
2ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
60 EUR
30 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 30 EUR!

4. Париж, Франція

Варшава – Париж – Варшава (22.10 – 26.10)

RyanAir
22 Окт
06:30
WMI
2ч 20мин
WMI
BVA
прямой
Виліт 22 Окт, Пн з аеропорту "Модлин", Варшава
BVA
08:50
2ч 20мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
26 Окт
13:35
BVA
2ч 10мин
BVA
WMI
прямой
Виліт 26 Окт, Пт з аеропорту "Бове Тилле", Париж
WMI
15:45
2ч 10мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
64 EUR
32 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 32 EUR!

5. Венеція, Італія

Краків – Венеція – Краків (29.09 – 3.10)

RyanAir
29 Сен
15:20
KRK
1ч 35мин
KRK
TSF
прямой
Виліт 29 Сен, Сб з аеропорту "Иоанн Павел II", Краков
TSF
16:55
1ч 35мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
03 Окт
20:20
TSF
1ч 35мин
TSF
KRK
прямой
Виліт 03 Окт, Ср з аеропорту "Тревизо", Венеция
KRK
21:55
1ч 35мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
82 EUR
41 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 41 EUR!

6. Прага, Чехія

Краків – Прага – Краків (12.09 – 19.09)

RyanAir
12 Окт
14:30
KRK
1ч 5мин
KRK
PRG
прямой
Виліт 12 Окт, Пт з аеропорту "Иоанн Павел II", Краков
PRG
15:35
1ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
19 Окт
12:55
PRG
1ч 10мин
PRG
KRK
прямой
Виліт 19 Окт, Пт з аеропорту "Рузине", Прага
KRK
14:05
1ч 10мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
102 EUR
51 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 51 EUR!

7. Барі, Італія

Варшава – Барі – Варшава (9.08 – 21.08)

Wizz Air
09 Авг
12:00
WAW
2ч 10мин
WAW
BRI
прямой
Виліт 09 Авг, Чт з аеропорту "Варшава", Варшава
BRI
14:10
2ч 10мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
21 Авг
14:45
BRI
2ч 10мин
BRI
WAW
прямой
Виліт 21 Авг, Вт з аеропорту "Бари", Бари
WAW
16:55
2ч 10мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
140 EUR
70 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 70 EUR!
Популярні напрямки. Акції та знижки на авіаквитки
Мы работаем с крупнейшими авиакомпаниями и агенствами
  • p3
  • p2
  • p1
  • p4
  • p5
  • p6
  • p7
  • p8
Все денежные операции надежно защищены
visa
visa-electron
mastercard
maestro sla