ТОП-10 вигідних авиапредложений з Польщі – до 49 євро!

Теги:
07 червня 2018

1. Брюссель, Бельгія

Вроцлав – Брюссель – Вроцлав (14.06 – 21.06)

RyanAir
14 Июн
15:40
WRO
1ч 55мин
WRO
CRL
прямой
Виліт 14 Июн, Чт з аеропорту "Страховице", Вроцлав
CRL
17:35
1ч 55мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
21 Июн
13:30
CRL
1ч 45мин
CRL
WRO
прямой
Виліт 21 Июн, Чт з аеропорту "Брюссель-Шарлеруа", Брюссель
WRO
15:15
1ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
50 EUR
25 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 25 EUR!

2. Берлін, Німеччина

Краків – Берлін – Краків (03.08 – 08.08)

RyanAir
03 Авг
12:45
KRK
1ч 15мин
KRK
SXF
прямой
Виліт 03 Авг, Пт з аеропорту "Иоанн Павел II", Краков
SXF
14:00
1ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
08 Авг
19:35
SXF
1ч 15мин
SXF
KRK
прямой
Виліт 08 Авг, Ср з аеропорту "Шенефельд", Берлин
KRK
20:50
1ч 15мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
46 EUR
23 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 23 EUR!

3. Мілан, Італія

Катовіце – Мілан – Катовіце (12.08 – 22.08)

RyanAir
12 Авг
14:40
KTW
1ч 50мин
KTW
MXP
прямой
Виліт 12 Авг, Вс з аеропорту "Пыжовице", Катовице
MXP
16:30
1ч 50мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
22 Авг
11:55
MXP
1ч 50мин
MXP
KTW
прямой
Виліт 22 Авг, Ср з аеропорту "Мальпенса", Милан
KTW
13:45
1ч 50мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
46 EUR
23 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 23 EUR!

4. Ставангер, Норвегія

Катовіце – Ставангер – Катовіце (6.09 – 13.09)

Wizz Air
06 Сен
07:05
KTW
2ч 10мин
KTW
SVG
прямой
Виліт 06 Сен, Чт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
SVG
09:15
2ч 10мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
13 Сен
09:50
SVG
2ч 5мин
SVG
KTW
прямой
Виліт 13 Сен, Чт з аеропорту "Сола", Ставангер
KTW
11:55
2ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
44 EUR
22 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 22 EUR!

5. Неаполь, Італія

Катовіце – Неаполь – Катовіце (12.06 – 21.06)

Wizz Air
12 Июн
12:00
KTW
2ч 5мин
KTW
NAP
прямой
Виліт 12 Июн, Вт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
NAP
14:05
2ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
21 Июн
14:45
NAP
NAP
KTW
прямой
Виліт 21 Июн, Чт з аеропорту "Каподичино", Неаполь
KTW
16:45
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
60 EUR
30 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 30 EUR!

6. Венеція, Італія

Краків – Венеція – Краків (29.09 – 3.10)

RyanAir
29 Сен
15:20
KRK
1ч 35мин
KRK
TSF
прямой
Виліт 29 Сен, Сб з аеропорту "Иоанн Павел II", Краков
TSF
16:55
1ч 35мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
03 Окт
20:20
TSF
1ч 35мин
TSF
KRK
прямой
Виліт 03 Окт, Ср з аеропорту "Тревизо", Венеция
KRK
21:55
1ч 35мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
74 EUR
37 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 37 EUR!

7. Париж, Франція

Вроцлав – Париж – Вроцлав (30.09 – 4.10)

RyanAir
30 Сен
19:30
WRO
2ч 5мин
WRO
BVA
прямой
Виліт 30 Сен, Вс з аеропорту "Страховице", Вроцлав
BVA
21:35
2ч 5мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
04 Окт
14:40
BVA
1ч 55мин
BVA
WRO
прямой
Виліт 04 Окт, Чт з аеропорту "Бове Тилле", Париж
WRO
16:35
1ч 55мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
38 EUR
38 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!

8. Мальта

Катовіце – Мальта – Катовіце (20.06 – 25.06)

Wizz Air
20 Июн
15:35
KTW
2ч 45мин
KTW
MLA
прямой
Виліт 20 Июн, Ср з аеропорту "Пыжовице", Катовице
MLA
18:20
2ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
25 Июн
22:45
MLA
2ч 45мин
MLA
KTW
прямой
Виліт 25 Июн, Пн з аеропорту "Мальта", Мальта
KTW
01:30
2ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
90 EUR
45 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 45 EUR!

9. Пескара, Італія

Краків – Пескара – Краків (24.09 – 1.10)

RyanAir
24 Сен
16:20
KRK
1ч 50мин
KRK
PSR
прямой
Виліт 24 Сен, Пн з аеропорту "Иоанн Павел II", Краков
PSR
18:10
1ч 50мин
Час в дорозі, включно з пересадками
RyanAir
01 Окт
18:35
PSR
1ч 50мин
PSR
KRK
прямой
Виліт 01 Окт, Пн з аеропорту "Либери", Пескара
KRK
20:25
1ч 50мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
90 EUR
45 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 45 EUR!

10. Агадір, Марокко

Катовіце – Агадір – Катовіце (31.01 – 7.02)

Wizz Air
31 Янв
15:30
KTW
4ч 55мин
KTW
AGA
прямой
Виліт 31 Янв, Чт з аеропорту "Пыжовице", Катовице
AGA
19:25
4ч 55мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Wizz Air
07 Фев
20:05
AGA
4ч 45мин
AGA
KTW
прямой
Виліт 07 Фев, Чт з аеропорту "Агадир Альмассира", Агадир
KTW
01:50
4ч 45мин
Час в дорозі, включно з пересадками
Багаж не входить у вартість, тільки ручна поклажа
1 квиток, туди і назад
без пересадок
98 EUR
49 EUR
КУПИТЬ
Забронируйте, пока есть билеты по акционной цене!
-50%
Економія: 49 EUR!
Теги:
Популярні напрямки. Акції та знижки на авіаквитки
Мы работаем с крупнейшими авиакомпаниями и агенствами
  • p3
  • p2
  • p1
  • p4
  • p5
  • p6
  • p7
  • p8
Все денежные операции надежно защищены
visa
visa-electron
mastercard
maestro sla